درباره پلاسما تیم | Plusma Team

همه ما شاهد این هستیم که ” نیاز به تکنولوژی  ”روز به روز افزایش پیدا میکند!  قاعدتاً هر نسل ( چه پیر چه جوون و…) باید خودشون رو با این وضعیت وقف بدهند!

اگر وقف ندهند درواقع کیفیت زندگی آن ها روند نزولی پیدا خواهد کرد … .

از طرف دیگر توسعه دهنده ها باید مراعات های مربوطه برای ارتباط  نسل هایی که سخته خودشون رو با این وضیعت  وقف بدهند را انجام دهند.

اگر توسعه دهنده ها استاندارد های ملزومه و سادگی را در نظر نگیرند ، برنامه آن ها با شکست روبرو خواهد شد… .

تیم دیجیتال مارکتینگ پلاسما با رعایت استاندارد های روز دنیا و با استفاده از علم  روانشناسی اقدام به ایجاد بسترهای متفاوت که کار با آن ها برای هر نسلی آسان است میکند و این یعنی :

” یک شروع تازه! “

اگر دارای کسب و کار هستی و یا میخوای یک کسب کار جدیدی رو شروع کنی، قاعدتاً باید بدونی که کسب و کارت هم دقیقا مثل یک انسان باید شخصیت و هویت داشته باشه! دقیقا کسب و کارت رو مثل یک بچه تصور کن که تازه به دنیا اومده و باید بری  شناسنامه براش بگیری. بعد کار های هویتی حالا اون بچه باید وارد جامعه بشه و معرفی بشه. اگر اون درست تربیت نشده باشه توقع این پیش میره که مردم اون رو پس بزنن اما اگر اون ی بچه خیلی مودب باشه و به دیگران سود به رسونه مردم از اون لذت میبرن و اون رو حمایت میکنن.

ما تو تیم پلاسما  علاوه بر ایجاد هویت ، کمک میکنیم تا همه برندتون رو دوست داشته باشن.

Plusma Logo

پلاسما تیم و چالش ها

آخ جوووون چالــــــش! 

این صدا پشت صحنه پلاسما تیمه 🙂

در هر کسب و کاری ، چه بزرگ و چه کوچک چالش های زیادی وجود دارد.

این چالش ها صرفا فقط در بخش فنی دیجیتال نیست و امکان داره در مسیر فروش، سیستم حمل‌و‎‌نقل ، سیستم پشتیانی و موارد دیگر هم باشه. 

متخصصان پلاسما عاشق چالش هایی از این جنس هستند و بهترین راهکار برای حلّ این چالش ها رو پیدا میکنند و مهم تر اینکه اون ها رو عملی میکنند.

شما نباشید که ما تیم نیستیم!

اولویت ایجاد مسیر ما نظر کارفرهاست. 

درسته اون ها کار رو به ما سپردن که انجام بدیم اما خُب سلیقه ی موضوع شخصیه که ما تمام پروژه رو اونجوری که کارفرما میخواد جلو ببریم.

حالا این سلیقه کارفرمای گرامی ممکنه بعضی جاها نیاز به بهبود داشته باشه که ما پیشنهادش رو میدیم! اگر کارفرما صلاح دونست ما اون رو اعمال میکنیم.

بعضی از کارفرما ها هم که اعتماد کامل به ما دارند و 0 تا 100 رو به ما میسپارن و فقط اصلاحات جزئی میمونه 🙂

در هر صورت ما کنار هم ی تیم کاملیم که میترکونیم.